Brukarstwo Kraków
KONTAKT

CZY WYMARZYŁEŚ JUŻ SOBIE SWÓJ IDEALNY BRUK?

Zadzwoń i pozwól nam go zrealizować. Jesteśmy po to, by urzeczywistniać Twoje pragnienia. Jeśli jeszcze nie masz sprecyzowanych planów, to my z przyjemnością pomożemy Ci je skonstruować. Wystarczy wybrać do nas numer telefonu, a reszta ułoży się sama! Sprawdź!

Brukarstwo to układnie Rubika wedle Twoich zasad - ściana po ścianie i kostka za kostką

Brukarstwo, to nasza pasja, którą chętnie dzielimy się z każdym. Działamy głównie na rynku małopolskim. Obsługujemy zarówno duże inwestycje, jak i małe zlecenia. Nikogo nie dyskryminujemy ze względu na stan posiadanej powierzchni do zagospodarowania, czy ekstrawagancki styl jej aranżacji. Lubimy uczyć się i eksperymentować wizualnie. Dzięki czemu wykonane projekty związane z układaniem kostki brukowej, gazonów, czy palisad, zachwycają, a nawet przechodzą oczekiwania zleceniodawców.

brukarstwo-kostka brukowa-taras

ALICJA WODZIAŃSKA-BERBEKA

kom. 601 420 066

LUSINA, UL. BRZEGI 122

30-698 KRAKÓW

kostka brukowa układanie

TERMOPLAST - BRUKARSTWO KRAKÓW
TWORZYMY OTOCZENIE, W KTÓRYM CZUJESZ SIĘ KOMFORTOWO

Brukarstwo to dziedzina, która wymaga wizji. Zarówno tych klienta, jak i naszych – czyli wizji lokalnych. Kontaktując się z nami telefonicznie, wstępnie ustalamy ogólne warunki pracy, obsługi handlowej, kosztorysu, i wielu innych kwestii, które nie wymagają naszej obecności w terenie. Niemniej, dobrze jest umówić się na spotkanie już w miejscu przewidywanej inwestycji.